Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan sértődött...

Szerintetek jogosan sértődött meg ezen anyósom?

Figyelt kérdés
Anyósomnak régen mondtam hogy szeretnék dolgozni,majd ha lesz hely náluk mert jár ki a földekre dolgozni.Tegnap szólt hogy van hely mehetek.De én meggondoltam mivel van egy fél éves kisfiam és a fizetésem felét oda kellene hogy adjam a bébiszitternek szinte alig marad valami.Én elhívtam megbeszélni mer úgy volt hogy megyek azután pedig meg írtam neki hogy még se tudok menni.Mert meggondoltam magam mivel ez így nekem nem érné meg hogy alig lássam a fiamat plusz pénzügyileg is nagyon keveset keresnék.És úgy vettem észre hogy megsértődtek ezen anyósom is illetve apósom is hogy anyósomat elhívtam hogy megbeszéljük hozzánk hogy majd megyek melózni, de végül le mondtam a munkát.
2017. aug. 29. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Illett volna közölnöd, hogy köszönöd, de már nem aktuális, hogy ne szervezkedjen feleslegesen.
2017. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!