Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan magyar...

Lányok! Van olyan magyar YouTube videós pasi aki nektek bejön?

Figyelt kérdés
Nincs mit hozzáfűznöm.:D

2017. szept. 4. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Molnár Krisztián <3
2017. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
47%
Molnár Krisztián nagyon sexi, én is rávetném magam
2017. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%

Nem érdekelnek.

Sokkal jobb dolgok vannak az életben, mint bámulni valami videócskát, amit valami amatőr felrakott, valami érdektelen baromságról.

2017. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
42%
Molnár Krisztián ahhw benedvesedek tőle ♡
2017. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Henry Kettner *.*
2017. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Molnár Kiki mindent visz!
2017. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Magyar nincsen.

Külföldi: RadBrad.

2017. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beniipowát elég sokan szeretik, és el kell ismerni, hogy meggyőző külsővel rendelkezik ;D
2017. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Benipowa? :D Férfias nektek az hogy minecraftozik és éjjel nappal a gép előtt kockul?

Jó, ez csak az én nem tetszésem, de szerintem sokkal férfiasabb videósok is vannak akiken látszik hogy ott vannak a szeren.

2017. szept. 4. 17:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem Nessaj. Bevallom, először külsőre fogott meg igazán, aztán szépen lassan megismerve rájöttem, hogy ő egy baromi normális, jó szívű, eszes, humoros srác. A videói lehet, hogy nem nagy durranások, de én szeretem őket :D El dumál a videók alatt, nem káromkodik jobbra-balra (legalábbis eddig nem találtam olyan videót, ahol túlzásba vitte volna a dolgot), elhülyéskedik, és ahogy észrevettem, figyel arra, hogy mit szeretnének a rajongói. Jó, mondjuk én még nem ismerem annyira, pár hónapja nézem csak, így lehet, hogy nem a legjobb leírást adtam róla xD De attól még szeretem a Pingvincsászárt.
2017. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!