Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit kellene tennem....

Nem tudom mit kellene tennem. Tanacstalan vagyok teljesen. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Kezdem a legelejen! Iden erettsegiztem, de a felveteli nem sikerult, ugyanis lecsusztam par ponttal. Most OKJ kepzesen veszek reszt nappalin. Eddig meg annyira nem veszes, mert 2ev alatt lenne szakmam, leraknam mellette a nyelvvizsgat es tobletpontokkal meglehet a fosuli. DE! Itt kezdodnek a problemak.

1...olyan iskolaban vagyok ahol vannak gimis es szakkepzeses osztalyok. Minden osztalynak minden oraja mas teremben van,igy a folyosok zsufoltan vannak es En olyan tipusu ember vagyok aki utalja es irritalja ha sok ember veszi korul...

2. Az osztalybol majdnem mindenki ismer mindenkit, mert itt tanultak szakkepzes elott es En vagyok a kakukktojas...senkit nem ismerek se az osztalybol se a sulibol...es a raadas, hogy minden egyes oran vergodnek, kiabalnak, rohognek...szunetekben pedig annyi idom van, hogy megkeressem a kovetkezo termet amelyikben oram lenne es akkor meg korul vesz a sokfajta ember...(paraszttol megkezdve ciganyon at a legutolsobb szardarabig...mar bocsanat)

3. Alig tudok aludni..naponta 4-5ora max..a suliban vegig gyomoridegem van...

Edesapammal beszeltem, hogy nekem ez nem megy...at szerettem volna iratkozni estire, de nem enged pedig ott lenne egy volt osztalytarsam akivel eleg joban vagyok...nem is kellene annyit bejarni...heti 3-4nap es napi 4ora (16-20oraig). Nappalin 8tol 1ig vagy 2ig bent vagyok...estin nincsenek annyian se a suliban es a folyosokon se az osztalyban..mellette mehetnek dolgozni is, mert lenne hely...de igy sem enged se edesapam se edesanyam..

Valaki(k) tudna(nak) esetleg tanacsot adni, hogy o(k) mit tenne(nek) a helyemben?

A valaszokat elore is koszonom!!

19/F



2017. szept. 4. 19:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!