Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyaralás. Hülyên érzem...

Nyaralás. Hülyên érzem magam, hogy én nem voltam külföldön sem nyaralni idén, az osztálytársaim nagy részével szemben. Nem tudom miért, engem nem zavar, higy nem voltam, de majd ha ott mesélik előttem, akkor úgy érzem hogy kilógok közülük?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 13:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem is tehetem meg hogy külföldre menjek. Nem is szoktam. Balcsin is egyszer voltam idén.
2017. szept. 5. 13:50
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Diákmunka pénzből mehettél volna
2017. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaa..olyan eldugott helyen lakom, hogy buszom sincs munkakezdésig.. És volt jobb dolgom is, szakdogához anyagot összeszedni, olvasni.
2017. szept. 5. 14:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Na meg kertes háznál nyáron van teendő.
2017. szept. 5. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg ne nyavalyogj...gondolom nem a szüleidtől vártad hogy nyaralgatni vigyenek külföldre? Én 16 éves korom óta dolgozok nyáron hogy mehessek külföldre, és nem szakadtam meg, másfél hónap alatt simán összejön egy út és az ott tartózkodás ára. Azt meg ne mond nekem hogy egész nyáron 0-24 anyagot gyűjtöttél, mert nem hiszem el. Én tavaly írtam meg a szakdolgozatomat, nyáron napi egy órát dolgoztam rajta.
2017. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát másfél hónap kellett..mert elolvastam minden összeszedett anyagot, hogy képbe legyek mi hol van. Plusz átfogalmaztam saját szavaimmal, kiìrtam a lémyeget. Voltak 300 oldalas könyvek is. Na ne mond h napi 1 óra arra elég. :D

Ja és mielőtt ócsároltok, még a drága édesanyám se tud bejárni innen a faluból dolgozni, olyan remek a közlekedés. Itt vannak 20on éves fiatalok munka nélkül..vagy kapnak közmunkát 50ezerért.

2017. szept. 5. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek pazarolnád a pénzt külföldre? Nem kell foglalkozni mással. De nyugi valaki még a balcsit sem engedhette meg.
2017. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem pazarolnám, mert nem vágyom ki. Nekem a közeli erdőbe, tavaknal való túrázásnál, barátokkal való sütögetésnél nincs jobb. Ez is megteszi bőven. Csak mondom hogy vmiért lenézve érzem magam, ők tökre önállóak, diákmunkáztak már, barátjukkal külföldön nyaralnak. Megy nekik az élet..
2017. szept. 5. 14:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Suli végeztével, amikor lesz már pénzem, akkor se ilyenre költenék. Előbb a közös ház felújìtására gyűjtenék.
2017. szept. 5. 14:40
 10/10 anonim válasza:
Attól, hogy valaki tehteősebb, nem lesz emberileg több. Attól, hogy vki járt már külföldön, nem lesz emberileg több. Soha nem kérdezem meg senkitől, amint megismerem, hogy héé te jártál már külföldön? ez nem így működik. Nem hiszem, hogy a külföld a minden. Számomra érdekes, milyen a többi ország, engem érdekel, mást ettől még nem kell érdekelnie. Ráadásul nem ugyanaz mindenkinek a startvonal, és a cél sem.
2017. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!