Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne ugráljanak...

Mit tegyek, hogy ne ugráljanak a melleim?

Figyelt kérdés
Kicsit testesebb vagyok és úgy gondoltam, hogy ideje leadni a felesleget, amihez az én testalkatomnak főleg sportra van szüksége (igen, diétázok is). A fő probléma az, hogy mivel nagyok a melleim, sportolás közben fájnak. Próbáltam már különféle melltartókat, sportmelltartókat is, de nem segítenek. Van valami tanácsotok, hogy mivel próbálkozzak?

2017. szept. 5. 16:19
 1/5 anonim válasza:
nem lehet hogy a melltartó nyúlott már ki? nekem is ez volt, de nem minden melltartóba, csak amelyikek már kinyúlottak :)
2017. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd azt a sportot/fogyókúrát! Nagy kár lenne azokért a szép nagy mellekért! Ugyanis sajnos azokból is fogynál, és utána kisebbek, lógósabbak lennének.

27F

2017. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helyes méretet vettél?

Itt különösen fontos, hogy ne lógjon a melltartó szíja, mert akkor ugrálni fog.

Vagyis az egész alsó szíjnak pont vízszintesnek kell lennie, ha álló helyzetben felveszed.

Kitehetnél róla képet, biztos kapnál pár jó tanácsot (meg vagy 1000 rajongót egyből).

2017. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen jó a melltartó mérete és köszönöm de inkább kihagynám a képet :)
2017. szept. 6. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy keményebbet.

Ma már nagyon nem divat - régebben volt ilyen, munkavédelmi célra. Csak azt meg jó lenne méretre szabatni.

2017. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!