Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túlsúlyosan lehet motorozni?...

Túlsúlyosan lehet motorozni? (pontosabb kérdése lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy van bármi akadálya ,hogy dagadékként motorozni lehessen?

#motor #motorozás #dagadt dagadék
2017. szept. 6. 17:21
 1/4 .,,.,,.,, ***** válasza:
Persze hogy lehet, de ha valaki nagyon kövér szerintem neki kényelmesebb egy robogó.
2017. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél csoppert. Az kifejezetten erre való :D
2017. szept. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túlsúlyosként lehet motorozni!

[link]


Akadálya annyi lenne, hogy mondjuk nem egy kis robogóra kell ülni, ami csak 80kg-ra van tervezve, hanem egy nagyobbra.

Kanyarodásnál figyelni kell a súlypontra. Túlsúllyal azért ne kanyarodj úgy mint egy versenyző.

Ezekbe mind bele lehet tanulni menet közbe.

Van olyan is, hogy egy nem túlsúlyos túramotoros pl. 60kg. csomaggal megy útnak. Ő nem túlsúlyos mégis a csomagjaival nehezebb lehet, mint egy túlsúlyos motorozó, de még ígyis elmegy, pedig a csomagok nem dőlnek neki a kanyar ívének.

2017. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Időközben rájöttem, hogy túlgondoltam a dolgot és a legegyszerűbb lenne lefogyni.
2017. szept. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!