Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim elől hova tudnám...

A szüleim elől hova tudnám elrejteni a naplómat? Attól tartok ha megtalálják akkor elolvassák Értelmes válaszokat várok

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el a naplóírást még rejtekhelyet nem találtam neki


Válaszaitokat előre is köszönöm



2017. szept. 7. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
írd számítógépen, levéded jelszóval és kész. Mi honnan tudjuk, milyen a szobád, lakásotok, stb., hogy hova lehet valamit elrejteni? Ráadásul amihez te hozzáférsz, ahhoz más is. Nem a megtalálást kell kivédeni, hanem az elolvasást. Kódolás, jelszó - ha jót akarsz.
2017. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyan iskolatáskám van, aminek belsejében van egy szűkösebb, cipzáros rész. Én oda dugok mindent, amit nem szeretném, hogy bárki meglásson. A táskámban pedig senki nem nyúlkálhat. :) a családnak mondjuk oka sem lenne rá.


Ami még eszembe jutott, hogy szerezhetnél egy ugyanolyan füzetet/könyvet, mint a naplód, amibe a család előtt rajzolgatsz. Ha nem is tudsz, vagy szeretsz, akkor is firkálj bele valamiket, ragaszgass az oldalaira, írj bele idézetek, tehát olyan "tipikus tini" könyvecske legyen, ami a családot úgy se foglalkoztatja. Emiatt nem is nagyon lapozgatnák a naplódat, ha esetleg azt találják meg.


Az ágyadat te szoktad rendben tartani? Úgy értem te ágyazol meg/ki, te húzod le az ágyneműt mosás előtt? Mert akkor a nagypárnád huzatába beteheted. Vagy varrj egy párnát, nagyobbat, mint a naplód. A könyvet beteszed oda, ktömöd jó kövérre a párnát, és ott hagyod az ágyon. :) Cipzárosra csináld, ha ez nem megoldható, akkor van egy olyan módszer, amikor a párna anyagát nem összevarrják, hanem a rojtosra felszabdalt anyagot összekötik... Remélem valamennyire érthető xD Ha a családod párnalenyúlós tolvajbanda, akkor rejtsd el egy nagyobb plüss állatban. Nekem van egy ülő medvém itt az ágyamon, a nyaka is, és az ülőalkalmatossága is szét van szakadva. Próbáltam megvarrni, de mindig felbomlott. Amióta rájöttem, hogy tökéletes dolgok tárolására, azóta nem próbálkoztam a megvarrásával.


Ha a naplód kisebb, és vékonyabb, akkor ha maradt tankönyv tavalyról, nagyobb, vastagabb méretű, vágd ki a közepét, és tedd be oda a naplót! A tankönyv meg így mehet a többi közé. De lehet érdemesebb lenne összeragasztani az oldalakat :D Nem tudom.


Nekem a tévém egy régi, ronda íróasztalon áll, annak van két fiókja. Az asztal le van terítve, földig ér a rajta lévő terítő. Szerintem így arról a fiókról senki nem tud, így eltudok oda rejtegetni dolgokat xD Nálatok nincs ilyesmi szekrény, asztal?


Milyen ágyad van? Van támlája? Mert kicsit kiljebb húzva berakhatod mögé, vagy felragaszthatod rá. Esetleg matrac alá begyűrni, vagy az ágynemű tartóba rejteni.


Vagy van régi, randa, nem igazán hordott kabátod, pulcsid, ami lóg az akasztón? Annak a belsejébe lehet varrni egy zsebet, és beledugni a jóságot :D


Van társasjáték, amivel nem játszottok, de nem baj, mert úgy sincsenek meg a darabjai? Abba is bele lehet tenni.


Hmmm, nem is tudom mit lehetne még... Egyedül vagy a szobádban amúgy? Mennyi idős vagy? :)

2017. szept. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,egyedül vagyok a szobámban és 11 éves vagyok
2017. szept. 8. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem olyan ágyam van aminek az alja ágynemű tartós.

Én annak az aljára teszem.

A hugom az iróasztalában rejtiel:a fiok alatt van egy rész amin a fiok nem csúszik,és ott elfér 2-3cd.

Filmben volt,hogy a lány a szekrény alatt rejtette el,ahoz kelett szerelni,hogy aza takaró izé mozgatható legyen.

Számitógépen is lehet nem is kell levédeni jelszóval,hogy szülők ne gyanakodjanak (okkal) láthatalan mappában.

2017. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, az erőltesse meg a fantáziáját, és találjon ki jobbat.
2017. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Titkos írással írt napló. Mondjuk megkell tanulni hozzá egy új nyelvet...de az nem árt álltalában.
2017. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!