Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki / vicces sztorik?

Ciki / vicces sztorik?

Figyelt kérdés

Szeretnék jókat nevetni;)!

Kezdem a sajátommal:

Egyszer még 2.ban annyira pisilnem kellett hogy már a sulis WC ajtó előtt le húztam a gatyámat hogy minél hamarabb elvégezhessem a dolgom.De a folyosón pont arra jött az akkori "szerelmem" én meg bevágtam a WC ajtót és az igazgatónkat fejen vágtam😅 De még mindig le volt tolva a gatyám.Nagyon-nagyon ciki volt most is így vissza gondolva ég a fejem.Nagyon gyorsan váltottam iskolát😂.



2017. szept. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás koromban laktam panelba.

Busszal jártam suliba, szokásos reggel, vittem le a szemetet, ugye konténerbe.

Lakáskulcs még a kezemben... lendülettel bedobtam a kukába a szeméttel együtt.. Még jó, hogy sok szemét volt.. így is elég gáznak éreztem, szerintem aki látott azt hitte kukázok :D


Egyetemista koromban volt egy kisebb házibuli ami elég jóra sikeredett.

2017. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás koromban laktam panelba.

Busszal jártam suliba, szokásos reggel, vittem le a szemetet, ugye konténerbe.

Lakáskulcs még a kezemben... lendülettel bedobtam a kukába a szeméttel együtt.. Még jó, hogy sok szemét volt.. így is elég gáznak éreztem, szerintem aki látott azt hitte kukázok :D


Egyetemista koromban volt egy kisebb házibuli ami elég lapos volt, így gondoltuk átmegyünk egy másik helyre. Szomjasak már nem voltunk...

A páromat hívtam, hogy jöjjön el értünk, mondta is, hogy nem sokára ott van.

Kimentünk 2 barátnőmmel... nézem ott az autó, futok előre, szinte beugrok a kocsiba, szájon csókolom... aztán nézem, hogy a 2 barátnőm miért bámul kintről és a párom miért nem szól semmit?! Pizzafutár volt.... :D égett a fejem. Közben megjött a barátom ő meg kínjában röhögött..


Van még... de legyen elég ez a kettő :D

2017. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jujj szegény😂
2017. szept. 9. 21:18
 4/4 anonim válasza:
100%
Barátnőimmel játszótéren ugráltunk, és nekem beleakadt a gatyám, valamibe. 😂👌 Ott lógtam, kicsit fájt aztán leszedtek 😆
2017. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!