Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszullét megálmodásnál!...

Rosszullét megálmodásnál! Normális?

Figyelt kérdés

Mikor rájövök, hogy megálmodtam valamit, rosszul leszek:

Nem tudok mozogni(lefagyok), bizseregni kezd a fejem, aztán mintha lázas lennék, forrónak érzem a fejem belülről. Valamint egyre több olyan "kép" jut eszembe, amit előtte megálmodtam. Néha egy kis hányinger is társul hozzá. Mostanában csak úgy hirtelen a semmiből is hirtelen megjelenik előttem egy ilyen, és kezdődik. Olyan rossz érzés, hogy már jó - szó szerint. Mikor vége, fájni kezd a fejem. És ez mindig így van olyankor. Nincs ilyen túl gyakran, egyébként. De azok at a dolgokat, amiket megálmodtam, egyáltalán nem tudom felidézni később.

Édesanyám azt mondja, ilyen neki is van. Örökölt lenne? Orvoshoz még nem fordultam vele, kellene? Valaki más, akivel esetleg megtörténik ez?


17/L



2017. szept. 10. 13:21
 1/3 anonim válasza:
Kezdjük ott hogy a többség ki fog röhögni már azért is, mert azt állítod megálmodsz dolgokat. Nem hiszem hogy sok értelmes valaszt fogsz kapni.Pedig velem is ez van már évek óta. A rosszullét nem tudom mitől lehet, talán pánikolsz.
2017. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán érthető: megálmodod, de aztán nem tudod felidézni?

Akkor honnan tudod, hogy megálmodtál valamit?

2017. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy hirtelen jutnak eszembe.

Deja vu érzés, hogy tudod, hogy akkor, azt, úgy csináltad.

Csak aztán én elfelejtem. Viszont ha újra eszembe jut, akkor rosszul leszek tőle

2017. szept. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!