Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telekomnál az új Mobil díjcsom...

Telekomnál az új Mobil díjcsomagokra át lehet váltani hűségidő vállalása nélkül is? Illetve a diákoknak szóló +2 GB mobilnethez kell hűségidő?

Figyelt kérdés

Nincs hűségidőm, de úgy látom a Mobil S díjcsomaggal jobban jönnék ki és mivel diák vagyok, kérném a + 2 GB ingyenes mobilnetet is.

Viszont nem világos, hogy ehhez kell-e hűségidőt vállalnom vagy sem.

Persze előbb-utóbb bemegyek a T-Mobileba, de eddig nem tudtam meg semmit.

Köszönöm


2017. szept. 10. 19:06
 1/1 anonim válasza:
Én akartam váltani, de csak új hűségidővel adták volna! Mindent olvass el a választott csomagodról mert ami nekem van echo xs ahoz +200ft-ot kell fizetnem havonta, hogy ki jelezze azt a számot amiről hívnak. Szóval ha nem fizetek 200ft-ot akkor ismeretlen/rejtett számot ír ki a telefon. Vigyázni kell velük
2017. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!