Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az angol nyelvvel tudok...

Sziszi059 kérdése:

Az angol nyelvvel tudok valamit kezdeni? Mármint úgy értem, hogy olyan iskolába mennék ahol kifejezetten az angolt tanulnám.

Figyelt kérdés
Rájöttem most, hogy a fodrászat nem nejem való. Az angol nagyon jól megy. Gondoltam akkor angolt tanulnám tovább egy másik iskolában. Viszont történelemből is sokat tudok(és még egy kicsit jobban is érdekel), csak van-e töris iskola?? Nem tudom most melyik legyen és hogy ezekkel a tantárgyakkal hol tudnám majd többre vinni, mint egy fodrász.

2017. szept. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanuld a nyelvet, azzal sok minden lehetsz. Ha van egy biztos idegennyelvi alapod, elég sok pozícióban tudsz elhelyezkedni akár diploma nélkül is, multicégeknél, nagyobb vállalatoknál. Ha jól könyökölsz egy nagy cégnél, akkor akár be is iskoláznak egyetemre.
2017. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angol-töri szak egyetemen.
2017. szept. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!