Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el az egyik...

Hogyan mondjam el az egyik osztálytársamnak hogy büdös?

Figyelt kérdés
Sajnos méterekre kell állni tőle, hogy ne érezd azt a szagot, de órákon kicsit nehéz, ha mondjuk előtted ül..
2010. máj. 26. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
nekem is van egy nagyon büdös:d nagypn utálom.. szal "hallod van otthon szappan vagy vegyek neked? mert már bejövök reggel azt körbenézek nehogy az állatkertbe legyek..BÜDÖS VAGY!!"
2010. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, h ciki amit mondok, de én az asztalára tennék egy gépelt, aláíratlan levelet, de nagyon udvariasan írnám le benne, hogy mi a helyzet.
2010. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

másnak is van hasonló problémája

http://www.youtube.com/watch?v=PzPoFSa-gQo

2010. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát..neki nemcsak a szája büdös :P

az asztalára pedig nem tudnék lerakni egy levelet, mert majdnem mindig másik teremben vagyunk, és néha helycserék is vannak..:\

az egész osztály így van vele..de én nem tudok odaállni elé és bunkón elküldeni fürödni :)

pluszba az még az idegesítő hogy mindig azokkal próbál beszélgetni akikkel én is, meg aztán velem is..szegény. sajnálom. de amúgy nem egy észlény :D

2010. máj. 26. 22:27
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Fruzsi?! :D :D
2010. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Akkor csempésszetek a táskájába egy levelet, vagy ragasszátok a padjára vagy a szekrényére, vagy akárhova. Ne mondd már, hogy nem tudjátok neki valahogy eljuttatni. Vagy megkéritek a portást, és odaadja neki. VAgy feladjátok postán, vagy bedobjátok a postaládájukba. Vagy írtok neki egy kamu e-mail címről.
2010. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

22:28-as vagyok, ha kedves kérdező nem érted, mire gondolok, akkor elnézést, összekevertelek valakivel...

A kérdésben pedig nem tudok segíteni, nehéz ügy.

2010. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

22.29

le ne nyeljél már hogy milyen hülye vagyok hogy nem dobom be se a postaládájába se mit tudom én hova.

2010. máj. 26. 22:36
 9/15 A kérdező kommentje:
ja és nincs e-mail címe. nehéz ügy. főleg hogy most lesz osztálykirándulásunk.. :(
2010. máj. 26. 22:38
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
rakj egy szappant a tolltartójába :)
2010. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!