Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges időutazni?

Lehetséges időutazni?

Figyelt kérdés
Olvastam sok helyen,hogy még nem,de készítik az időgépet,amivel lehetséges LESZ.De olvastam olyanról,hogy csak a jövőbe lehet akkor utazni,a múltba nem.Miért?Amúgy olyanról is olvastam,hogyha valaki különleges,akkor tud időutazni vagy előre vagy visszafelé,vagy mindkettőt tudja alkalmazni.NEM nézek ilyesmi filmet mielőtt valaki ezt mondaná :D Csak érdekel a téma.

2017. szept. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Már háromszor volt a kérdés.

Igen, lehetséges: CSAK ELŐREFELÉ. Visszafelé nem lehet, semennyit sem.

Előrefelé is nagyon nehéz, és a mi eszközeinkkel hónapok vagy évek alatt lehet +1 másodpercet előremenni, tehát ennyi idő alatt te 1 másodpercet tudsz megspórolni, miközben nagyon gyorsan kell menni.

2017. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marty McFly te vagy az?
2017. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet, mert a múlt és a jövő nem létező anyagi világ. Ezek csak fogalmak. A múlt az csak emlékeidben létezik, a jövő meg csak a fantáziádban. Ezek a helyek nem olyanok, ahova csak úgy el lehetne menni. Kizárólag a jelen létezik, ezt jobb ha elfogadod. Különben meg ha csak később is fedeznék fel az időgépet a múltba azzal visszautazva itt lehetnének a mi jelenünkben is (ami nekik a múlt ugyebár ...) nem gondolod? De nincsenek itt és ez nem véletlen.
2017. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,és tudom csak egy 12 éves kislány vagyok,de a jövőben mármint nem mi,hanem mondjuk a jövő énünk megépíti az időgépet,vagy valami eszközbe beleteszik pl karkötő,akkor ha ők visszajönnének és mi emlékeznénk rájuk nem változna meg a jövő?
2017. szept. 15. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!