Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha törölve lett...

Mit csináljak ha törölve lett az Eldarya fiókom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azt írja ,hogy törölve lett , én ezt elfogadtam,mert nem rég kezdtem el, de még újat se tudok csinálni,mert úgy érzékeli ,hogy még megvan az a fiók.Azt írja ,hogy ezzel az E-mail címmel már játszik valaki / a nevem se lehet ugyan az mert már az is "foglalt".Valaki tudja ,hogy tudnám esetleg legalább végleg kitörölni azt a fiókot ?

2017. szept. 17. 16:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Elvileg a fiók törlése után várni kell egy kis időt, amíg véglegesen törlődik. Azt nem tudom, hogy mennyit, de szerintem esetleg inkább próbálj új e-mail címmel és felhasználónévvel regisztrálni.
2017. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia , Köszönöm , az a baj ,hogy jelenleg nincs másik email címem és ha hamis emailllal szeretnék regisztrálni akkor meg mindig az a baj ,hogy a felhasználónév már foglalt :) , de akkor várok , köszönöm szépen :D (tudom ,hogy lehetne ugyan az a nevem csak mondjuk egy számmal mögötte , de szerintem az úgy hülyén néz ki a játékban , hogy : "Az nevem Alic123" : "Szép név... " :D )
2017. szept. 20. 15:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, a helyesírásért :'D
2017. szept. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!