Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért miért van, hogy ha...

Az miért miért van, hogy ha valamit mondok valamiről\valakirol beszélek ugyanaz elhangzik mások más emberek szájából például a televízióban nem sokkal később?!

Figyelt kérdés
Tehát , hogy valamit mondok és pár perc múlva ugyanarról szó esik lehet ez egy szó, vagy mondat ok:(a televízióban).

#furcsa #dolgok az életben.
2017. szept. 17. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert te vagy Isten.


Röhögni fogsz, de a tévében épp most kérdezte ugyanezt egy fura ballonkabátos fickó.

2017. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Velem is szokott hasonló lenni nem sok embernek mesélem ezt el mert bezárnának valami elmegyógyintézetbe !

Multkor is gondoltam nagy papámra rá 5 percel össze futottam vele a rendelőbe , aztán vagy hogy gondolok valamire rá 5 percel muter rákérdez velem is szokott ilyen lenni ... de mostanába olyan szokott lenni hogy álmodok valamiről és másnap valamilyen formában vissza köszön az álom ! Érdekes dolgok ezek magam se tudom miért lehet

2017. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sokszor van olyan hogy csak egy pillanatra gondol valakire a tudat alattim és rá pár perccel össze futok vele lehet megérzem ha közelembe vannak a szeretteim vagy ilyenek én értem mire gondolsz és tökre átérzem csak nehéz ezt igy össze foglalni mert még nem meséltem senkinek
2017. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!