Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok és szörös...

13 éves fiú vagyok és szörös mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az öltözöben meztelenre kell vetközni,mert tusolunk és a többiek még csak most kezdenek szörösődni! Én nekem a lábam nagyon szörös, a nemi szervem még szörösebb a melkasom is szörős meg a fenekem is. A többiek meg csak néznek és nem tudom mit csináljak adnátok valami tanácsot? Van aki ki is nevett meg le majmoznak mit tegyek?

2017. szept. 18. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A lában nekem is irtó szőrös volt, a lányoknak tetszett, a fiúkat meg nem érdekelte.

Léteznek kozmetikai megoldások egészen a lézerig, de még csak 13 vagy ez meg pénzes dolog, pl, egy mellkas kezelés, de azt lehet gyantázni is ha annyira zavar, ezt sztem anyuddal beszéld meg.

2017. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog, van aki előbb szőrösödik, van aki később. Szüleidnél kérdezz rá, hogy mit javasolnak neked.
2017. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha zavar érdemes leborotválni a testedet. Vagy akár gyantával is szőrteleníthetsz. Ez ma már tök elfogadott mindennapos dolog fiúknál, én is tetőtől talpig szőrtelenítem magam. :)
2017. szept. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan és ennyi idős vagyok.Én nyáron a felsőtestemet borotváltam, a lábamról meg hajnyíróval egészen rövidre nyírtam.
2017. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ivánfekete válasza:
Téged az ne zavarjon had irigykedjenk
2017. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem irígykednek, csúfolják! Érezd a különbséget!!
2017. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tényleg csufolnak! Te menyire vagy szörös?
2017. szept. 20. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon. Sokkal jobban mint a többiek. A részletek, ha érdekelnek privátban leírom.
2017. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahol zavar borotváld le.Én lány vagyok de én is csupa szőr,tetőtől talpig borotválom magam.
2017. okt. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hh
2018. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!