Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljon az aki közszférá...

Mit csináljon az aki közszférában dolgozik és nincs pénze budapesti albérletre?

Figyelt kérdés
32éves vagyok otthon lakom és minden nap sírok mostanában emiatt. Patthelyzetben érzem magam már egy jó ideje. A szüleim tisztában vannak a helyzettel, hogy annyi a fizetésem mint az albérlet ára, de attól még kigyûlöltek a megjegyzéseikkel és a hozzáállásukkal. A munkámat szeretem, igazi hivatásom van amiben hiszek, de van egy pont amikor az embernek lehet ezt fel kell adnia..nem tudom mit tegyek.Ilyen tanácsokat is kaptam sok mindenkitôl, pasiktól is, hogy pasit szerezzek és majd akkor nála tudok lakni, gazdasági befektetés. Ez milyen hozzáállás? Vagy csak én nem látom ebben a rációt..ha nagyon jól kijön valaki a társával hosszútávon akkor össze lehet költözni, de ezt egy nagy döntésnek érzem. Szóval mi a megoldás?
2017. szept. 19. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lakótárs lehetőséget keress. Az valamivel olcsóbb.
2017. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz kijjebb költözni, ott olcsóbb.
2017. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!