Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok -e Svedorszagban valami...

Tudok -e Svedorszagban valami munkat talalni, lakast / szobat berelni, hivatalban ugyintezni, ha csak angolul beszelek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
A legeldugottabb faluban is minimum türhetően beszélik az angol nyelvet. Hivatalokban semmi gond, ma a svédek már ott tartanak, hogy az ertesítések, kérések, felhivások vagy tíz féle nyelvre le vannak fordítva. Működik a multi-kulti.Szerintem tanulj meg arabul és amíg ott élsz minden követelésed teljesítik. Ja és el ne áruld, hogy magyar vagy mert akkor mindenért meg kell küzdeni.
2017. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet -e a nagyvarosokban csak szobat berelni, vannak -e Rooming House-ok, vagy hogyan tudom ott a lakhatast megoldani megfiztheto modon?
2017. szept. 20. 01:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A jelenlegi ismereteimet frissíteni kellene. Régen, amikor én oda kerültem mint friss bevándorló, rengeteg ilyen lakhatási lehetőség volt. Ma is elképzelhető. Az "arbetsförmedling"-en kaphatsz segítséget. Lycka till!
2017. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!