Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 problémám van. Mit...

Sims4 problémám van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most hosszan fogok írni De nagyon megköszönném ha nektek lenne valami ötletetek, hogy mi lehet a baj.

Szóval azt már az elején elmondom, hogy eredeti a játékom.

A gondom az, hogy csinálok egy háztartást, építek nekik egy szép házat és boldogan játszom a családommal...

Egészen 2-3 hétig mivel nagyjából ennyi idő múlva már kitörli a játék magától az összes háztartásomat, az összes házat amit én építettem és nem a játékban van alapból...

Mondjuk úgy, hogy olyan mintha újraindítaná magát a játékom...

És nem tudom, hogy mi a hiba..

A gépem nagyon jó szóval még csak az sem lehet a baj, hogy nem bírja el a játékot vagy nincs elég tárhely.

Valami ötlet van hogy mi lehet a probléma? Esetleg nektek hasonló probléma?

Nagyon megköszönném az ötleteket. És köszönöm annak aki egyáltalán elolvasta idáig. 😟



2017. szept. 20. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmmm.... 2-3 hét mint ingame idő(sim napok) vagy mint rendes "valós" idő? Bár gondolom ingame de azért menjünk biztosra.


Használsz modokat hozzá?

Ha igen beállítások menüben a mod és a srciptes modok is be van pipálva neked? Modok esetében mind a kettőt fontos bepipálni.


Nem telepítettél vagy töröltél kiegészítőket? Mert általában ez is hatással lehet rá.(a kiegészítő és mod törlés mindenképp)


"A gépem nagyon jó" Eddig oké hogy szerinted jó, de azért le írhatnád pontos adatokat. Mert nem mind1 hogy win7 vagy win10 az Op. rendszered. Továbbá amd vagy nvidia vga-d van? ezért kéne pontos adatokat is leírni mert lehet itt van a kutya elásva... bár mondjuk itt max az Op. rendszer kavarhat be ilyen formában hogy "eltűnik" amit csináltál.


Továbbá rendszergazdai jogokkal(kompatibilitási résznél pipáltad?) futtatód vagy csak simán?

2017. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 .,,.,,.,, ***** válasza:
0%

Mit csinálj?


Menj ki játszani vagy valamit, ne pedig ezeket a vackokat nyomogasd egész nap!!!

2017. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

A gép a bátyámé volt és ő nagyon olyan játékokkal játszott amik komoly teljesítményt igényelnek. Én nagyon nem értek a gépekhez, de azt tudom, hogy Windows 7 van rajta. Modokat nem használok bár majd szeretnék csak így ugyebár nem teljes a játékélmény. És 2-3 valós hét után töröl.

2. válaszoló:

Nem ezeket nyomkodom egész nap, mivel hétköznap nem is játszhatok mert nagyon sok a tanulnivaló ( 9. osztály ). És a hétvégéim sem ebből állnak, rengeteget járok a szabadba várost látni a barátaimmal.

2017. szept. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!