Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondanád nekem mit dolgozol?...

Elmondanád nekem mit dolgozol? (18/f Érettségi előtt áll tanácstalan a tovább tanulásban)

Figyelt kérdés

Hali!


Mint a címből is kiderül én még annyira nem tudom hova tanuljak tovább pedig szeretnék, és hallani szeretnék ötleteket elsősorban olyan formában amik adhatnak némi kezdőlökést, hogy ti például mit csináltok nap mint nap amikor kikeltek az ágyból hova mentek be iroda vagy például a szabadban otthon stb dolgozni.Nagyon hálás lennék ha minél többen válaszolnának egyfajta tapasztalatból.Én minden embert tisztelek és mindenkinek meg van a saját szeretete a munkája iránt épp ezért senkit nem ítélek el! És azt meg végképp díjaznám ha egy megközelítő fizetést is írnátok ha már lúd legyen kövér :-)


Köszönöm!



2017. szept. 22. 01:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!