Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogi diplomával milyen feladat...

Jogi diplomával milyen feladatkörben lehet elhelyezkedni a Magyar Honvédségben?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs protekciód, akkor semmilyenben.
2017. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A toborzó irodán, vagy a HM ügyfélszolgálaton mit mondtak?
2017. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Jogász tiszt - a toborzó irodákban tudnak információt adni a betöltetlen beosztásokról.
2017. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Másodéves joghallgató vagyok jelenleg, még csak tájékozódom. :D

A jog előtt katona akartam lenni, ezért kíváncsi lettem, nem lehet-e összekötni a kettőt vhogy. Próbáltam a neten utána nézni, jártam a honvédség honlapján is, de nem találtam semmi ilyesmit, gondoltam rákérdezek itt. Rákérdezek akkor egy toborzó irodában.

2017. szept. 22. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
önmagában semmit nem ér a jogi diploma a honvédségnél
2017. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
A honvédségnek ugyanúgy szüksége van jogászokra, mint bármely más szervezetnek. Ugyanígy dolgozik ott pénzügyi szakember, orvos, pszichológus stb. aki valamely civil oktatási intézményben szereztek oklevelet és annak megfelelő munkakörben dolgoznak.
2017. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A jogi diploma ugyanannyit ér ott is, mint máshol. Max egy ügyvédi irodában nagyobb a kereslet a jogászokra, mint a honvédségben. A papírja és a tudása attól ugyanaz, ha pl az utcán áll, vagy a parlamentben van.
2017. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!