Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már r*anckodaso...

Szerintetek ez már r*anckodasoz hasonlító viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés
Elég kihívóan öltözok mert imádom ha megbamulnak az utcán és meg mondanak is valamit. Olyan jól esik jo érzéssel tolt el. Ha arra gondolok hogy mehetek a városba ahol nagyon sok pasi van egyből nagyon jo kedvem lesz. Mar voltak ezzel kapcsolatba elég durva sztorijaim de azokat hosszú lenne leírni. Kiváncsi vagyok hogy ezzel ti is így vagytok e. 17/L

2017. szept. 22. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem hosszú távon van ez, akkor szerintem nem. Végül is érthető hogy tiniként örülsz annak, ha sokaknak tetszel. De azért csak mértékkel.
2017. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nincs ezzel baj szerintem, ha azt is észben tartod, hogy a szépséged múlandó, és mellette emberileg is próbálsz fejlődni. Mert bizony a legtöbb nő nem készül fel arra, hogy 30, de legkésőbb 40 felett gyakorlatilag "láthatatlanná" válik a férfiak számára. A férfiaknak ez a mindennapos alapélménye, a felső 0,005%-ot kivéve nem nagyon veszik őket észre a nők. Szóval élvezd, hogy szép vagy, amíg tart, de készülj fel a jövőre is.
2017. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Te noooormááális vagy?

26 éves vagyok és most nézek ki 16-nak.

Nem tudom a kérdező,hogy néz ki,de a legtöbb tizenévesnél sokkal fiatalbbnak nézek ki.

Mondjuk én teszek is érte.

30 felett bőven tizenévesnek fogok kinézni.

Más.

Örülj a testednek,szeresd,és öltözz úgy,ahogy akarsz.

Csak ne illegesd magad a sok apukád korabelinek,mert azok közül sokan azt hiszik,hogy ők az évek múlásával jóképűbbek lesznek.

2017. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig pont az a baj hogy a nálam idősebb pasik jönnek be akik mar érettebbek mint a korombeliek van autójuk házuk állásuk, ezért is kezdtem mindig a nálam idősebb pasikkal.
2017. dec. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!