Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek reális ennyit...

Szerintetek reális ennyit elkérni ekkora a tetoválásért? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen picike tetoválást szeretnék a minta is szív.

Érdeklődtem árak után szalonban és 5000-től varrják. Csak nekem tűnik soknak?

Annyit még h a családban több tetovált ember van akinek sokkal összetettebb tetoválás van a bőrén és az övék énnél jobb árkategoriába tartoznak pl( alkaron 3 csillag színnel 5000ft)



2017. szept. 23. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A művész annyit kér a munkájáért amennyit akar, te meg vagy kifizeted, vagy keresel másikat. Mit kell ezen hisztizni? Miért nem mész oda, ahol a családtagjaid tetováltattak?
2017. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hisztisztizés pusztán megkérdeztem ennyi, nem értem minek kell felvenni a bunkó stílust ha én is normálisan kérdezek.

Jelenleg külföldön dolgozik.

2017. szept. 23. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen reális.

Egy ilyen minta nagyjából 5 perc. Legalábbis neked 5 perc. Neki nem.

Elsőnek elő kell készüljön (gépet összekészíteni, ha olyan, akkor lefertőtleníteni, ha nem, akkor fóliákat lecserélni, utána a széket is, majd kupakot, festéket, tűket...stb.), utána jössz te, indigón át kell rajzolnia a mintát, utána rád kell tegye, utána várni kell, majd utána tetoválhat téged. Utánad el is kell pakolnia és rendet tennie. Neki ez 30-40 perc, ha gyors, akkor csak 15-20. Igen, 20 perc alapján 5.000 Ft soknak tűnhet, de mégsem az. Ha saját szalon, akkor ebből megy rezsire, adóra, eszközökre..stb, ha bérli, akkor a bérleti díjra is.

Általában 5-8 ezer Ft szokott lenni a tetoválások alapára. Ennyi az, amennyiért megéri egy órát lefoglalni a naptárában és a költségek és hogy keressen is.

Külföldi árakhoz képes ez még olcsó is.

2017. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SzilKa ***** válasza:
100%

Ez még olcsó is, van, ahol 8-10-12e az alap ár, ami alatt egyszerűen nem éri meg kipakolni. Hiába csak 5 perces munka, az anyagszükséglete kb ugyanannyi, mint egy 10 centis munka esetében. Ugyanúgy le van fertőtlenítve minden, le van fóliázva minden, ugyanannyi festéket rakunk ki a kupakokba, ugyanugy kipakoljuk hozzá a tüzet, stb. Ezek mind egyszerhasználatos eszközök és nem használjuk fel többet, kuka. Illetve ahogy Blueskin is írta, az előkészületekkel, elpakolással együtt is elmegy egy szűk óra. Átlagosan 10e Ft egy óra manapság, legalábbis a fővárosban.

Szóval nem egyenesen arányos a mini és nagyobb tetoválások ára.

Egyébként nézhetjük úgy is, hogy ez a minta egy életen át rajtad marad... Sok érte 5e Ft? Egy cipőt nem kapsz ennyiért, amit jó esetben hordasz 2-3 évig max.


egy tetováló

2017. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SzilKa ***** válasza:
100%
tüzet = tűket
2017. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SzilKa ***** válasza:
Ja, még érdekességképpen: Németországban is ki kell fizetni minden esetben az első órát, azaz 80-100 euró ez az alapár. Ez alatt az összeg alatt nem tetoválnak sehol. Nyilván magasabbak arrafelé a keresetek is, de azért na. :) Nálunk Magyarországon a legolcsóbb tetováltatni.
2017. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak ennyit szerettem volna h reális-e megkaptam.. A tetoválást mindenképp megcsináltatom akármennyibe is kerül csak akkor nem nézek meg több szalont is.
2017. szept. 24. 17:29
 8/10 anonim válasza:

Persze! Pakolás, tűk, festék.. Pl ugyanannyi festéket kell kitenni egy pici tetováláshoz is, mint ha nagyobbat csináltatnál, hisz meg kell mártani azt a tűt rendesen...

Amúgy nézegess szét a neten, tetoválás terén nagyon igaz, hogy az olcsó nem mindig jó! Ne olcsót akarj, hanem minőséget!

2017. szept. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
VAGY egyáltalán ne akarj, ez nem kis-pénztárcájú szórakozás ;)
2017. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már megvan... Mondtam hogy szeretném akármennyi is, csak érdeklődtem
2018. jan. 12. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!