Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skyrimben, hogy takáljam meg...

Skyrimben, hogy takáljam meg Lydia-t?

Figyelt kérdés
Skyrimben Lydia-t hazaküldtem,elvégeztem pár küldit és amikor elmentem Fehércsermelybe nem találtam sehol...ilyenkor mi van???vagy hogy találhatnám meg mivel elég értékes cuccok voltak nála..

2017. szept. 23. 18:25
 1/3 007Prof ***** válasza:

Ha csak hazaküldted, a házadban kellene lennie, már ha van házad. Ha nincs házad, vagy elbocsátottad, nézz körül

a Sárkánytömlöcben (Dragonsreach), ahol megkaptad, mint kísérőt.

Ha ez se jön be, nézz körül azon a helyszínen, ahonnan hazaküldted. Hátha elakadt valahol :)

2017. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tölts be egy olyan mentést, ahol még veled van! Nyisd meg a konzolt, kattints rá Lydia-ra, ekkor kiírja a Ref ID-jét. Ha az eredeti Lydia-ról van szó, akkor ez 000A2C94. Írd fel egy papírra a biztonság kedvéért, hogy meglegyen. Ezután töltsd be a mentést, ahol már nem tudod, hogy hol van, és nyisd meg ismét a konzolt. Lehet, hogy még mindig Lydia van kijelölve. Ez esetben csak írd be, hogy "moveto player", és ott lesz melletted. Ha a konzolban nem ő van kijelölve, akkor írd be, hogy "prid 000A2C94", vagy azt az ID-t, amit kiírt korábban. Ekkor ismét a "moveto player" parancs, és ott lesz melletted. Egyébként ez csak PC-n működik. Szóval ha Xbox-on vagy PS-en játszol, akkor nem tudok segíteni. :)
2017. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :D
2017. szept. 28. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!