Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem jelentem meg tanúnak,...

Ha nem jelentem meg tanúnak, lesz bármilyen következménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! kaptam levelet a jardtól (csak a postaládába érkezett, semmi ajánlás vagy ilyesmi), hogy menjek tanúnak egy olyan ügyben, ahol én vásároltam neten valakitől és nem jött meg a termék (4 ezer forintos "ügy"), én nem foglalkoztam vele, viszont valaki ezek szerint feljelentette a vásárlói közül és nyilván megnézték a többi vásárlót, így juthattak el hozzám. Na most én nem mentem el a két héttel ezelőtti időpontra, és nem is jeleztem semmit. Lehet ebből baj, vagy annyira jelentéktelen, hogy nem izgatja őket?
2017. szept. 26. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
(nem tárgyalásra, csak úgy be a rendőrségre)
2017. szept. 26. 18:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel kötelezően meg kell jelenni kihallgatáson is, ha hívnak így lehet belőle bajod, de szerintem az ügy téged érintő mivolta miatt max szóban ejnyebejnyéznek majd, te meg elmondod hogy ilyet soha többet.
2017. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló körülmények között én is voltam tanú, de én megjelentem. Lehet belőle bajod. Teljesen mindegy, hogy te voltál a feljelentő egyedüli sértettként, vagy az általad vázolt módon. Akár elő is vezethetnek, s pénzbírságot is kaphatsz.
2017. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell privátban megkérdezni ugyanezt. Igen, sértetként is kaphatsz pénzbírságot.
2017. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy kell neked, a büdös mocskos ..... izét azt!!

>(


Mi a francnak kell pártolni a bűnelkövetőt? Te is erre gerjedsz?!!

2018. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!