Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookról ha meg lett...

Facebookról ha meg lett szüntetve a profilom a Facebook által, akkor tinderen is automatikusan törlődik?

Figyelt kérdés

2 profilom van, azok közül az egyik "ál"profil volt, amit tinderezésre használtam. Így volt egy olyan fiók FB-n, amit semmire nem használtam, csak arra. Facebook az utóbbi időben sz*rakodott, először kérte, hogy telefonszámot mutassak az oldalon, aztán képet töltsek fel, stb, mindegyiket megtettem, aztán látták gondolom, hogy fake, és megegyezik az IP-s bejelentkezés az igazival, és végleg letörölték.

Viszont a probléma ott kezdődik, hogy tindert nem tudtam törölni az appok közül, ami ott volt rácsatlakozva még arra a profilomra. Ott voltak a képeim tinderen, elérhetőség, link instára, stb. Szerettem volna törölni, de így már nem tudom, mert eleve a Facebookba se tudok visszalépni, mert végleg törölve van.

A kérdés most jön, ha így megszüntették a Facebook fiókom, automatikusan törlődik a tinder, midnennel együtt? Remélem.

Mert nem akarnék örökre fentmaradni úgy az appon hogy utólag se törölném, ha a Facebook is off. Valaki esetleg tapasztalat, vagy nem tudja?


2017. szept. 27. 07:15
 1/2 anonim válasza:
Tinder felhasználói feltételek elolvasása sokat segít
2017. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én olyat nem nagyon találtam sehol. Esetleg segítenél valami konkrétabb dologgal? :)
2017. szept. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!