Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancs. Mit...

Acélbetétes bakancs. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 38as bakancsot,Steel 10 soros,az én lábam 36-os(lány vagyok..) és szerintetek hülyén nézne ki rajtam? menni birok benne,csak kicsit bohócnak érzem magam benne,de már régóta szeretnék egy bakancsot...az acél miatt az orra kicsit feljön vagy nem tudom hogy fogalmazzam..Mi legyen?

2017. szept. 27. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél bele egy jó vastag sízoknit, máris nem fogod nagynak érezni.
2017. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az lején tényleg még furcsa az orra, de hozzá lehet szokni, nekem 45-ös van, 45-ös lábra, és amikor vettem (~2,5 éve) akkor nekem is furcsán bohóccipő szerűnek tűnt az orra, de meg lehet szokni pár hónap alatt, a fölfelé görbület meg ki fog állni belőle csak hordani kell.

Az elején még hordjad vagy vastag zoknival, vagy egyszerre többel, hogy ne törje föl a lábadat, és érdemes kb naponta viasszal átmenni rajta, gyorsabban puhul a bőr

2017. szept. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hord vastag zoknival, hogy ne törje fel a lábad.
2017. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!