Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autó Hi-fi szettet szeretnék...

Autó Hi-fi szettet szeretnék vásárólni, de nem tudom melyik a jó?

Figyelt kérdés
Van egy Golf 4- em és szeretnék nagyobb hi-fit mély ládával és kis hangszórókkal bele csak nem értek hozzá annyira, hogy mi a jó és mi a nem. Nagyából 100.000 - 150.000 Magyar Forintot szánok rá.

2017. szept. 28. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod , hogy szépen szoljon akkor a watt mellékes cél a hangszorók érzékenysége . Ha hangnyomàs kell és jo ha igénytelen a hang akkor meg a wattra mell menni .

Egyedileg kell csinálni a làdàt mert a boltiak sajnos vackok .

Nekem 10 hangszoróm van mind gyári helyen nem làtszik mélylàdàm egy egyedileg hangmérnök haverral csinàlt refelx làda .

Közel fél év volt mire a fix kész rendszer kész lett àra az jo kérdés mert nem egyszerre lettek a cuccok meg véve . Rendszeresen nyerem a legszebben szoló hifi díjat .

Igaz tuti a te àlltalad szabott keretet mi igen csak àt léptük mivel egy jó fejegység kell hozzà nekem csak a fejegység 90ezer volt .

Erősitőm még nincs , de készül mert ami ezt szépen tudnà hajtani és nem cseszi el a hanzàst és a rendszer le adja amit tud azok rohad dràgàk így a régi erősítőm hàzàba leved hangmérnök baràtom készit egy uj elektronikàt kimondottan egyedien az én rendszeremhez az el vàràsaimnak megfelelően .

Nem olcsó mulatasàg bàrmit is alakitani a kocsin az anyagi fele amit nem fogo szàmolni mert egy új autó àràt rà vertem màr a verdàra rendesen :D

De ilyen ez az autó épitős szakma

2017. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha a kettőt ötvözném? Tiszta legyen a hangja és jól szoljon az lehetséges? Melyik márkák a megbízhatóak?
2017. szept. 30. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!