Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lehetne egy kívánságod,...

Ha lehetne egy kívánságod, ami biztosan teljesülne, mi lenne az?

Figyelt kérdés
(Ha az egyet kevésnek gondolod,legyen három)
2017. szept. 29. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy elég. Legyen az, hogy minden kívánságom teljesüljön.
2017. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.Hogy minden kívánságom teljesüljön.No de ha ezt nem ,NEM kívánhatnád?
2017. szept. 29. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Ez ugye nem egy kívánság.

Akkor marad az örök élet...

2017. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj az ilyen jellegű kérdésekkel, hogy a kérdező mindig utólag, visszamenőlegesen módosítja a szabályokat.


Nem volt kikütés, hogy nem kívánhatom azt, hogy minden kívánságom teljesüljön, de megtiltottad.


Ha most erre azt kívánom, hogy jó, akkor teljesüljön minden második kívánságom, akkor azt is meg fogod tiltani. Nekem meg nincs türelmem ahhoz, hogy válaszolgassak akérdésedre, te pedig utólag mindenre azt mondd, hogy nem lehet.


Találd ki mit akarsz VALÓJÁBAN megtudni, esetleg írd le, milyen választ akarsz és majd azt válaszolom. Vagy állíts fel egzakt, egyértelmű szabályokat.

2017. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor teljesen egyértelmű, hogy nem lehet többet kívánni!

Tehát nem lehet olyan kívánságod, amiben több kívánság szerepel.

Csakis egyetlen dolgot lehet kérni.

2017. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mitől lenne egyértelmű? Törvény írja elő? Vagy a Biblia? Kitalált, fiktív dologról van szó, a kérdező hozza meg a szabályokat.
2017. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy ez már ismert témakör, és idáig minden ilyen esetben ez volt a szabály, valamint a kérdező nem mondta, hogy eltérne ettől.
2017. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez volt a szabály? Milyen szabály? Hol van leírva?


De lehet, hoyg igazad van, még nemolvastam a mai újságot, lehet, hogy abban van.


Én kérek elnézést, hogy egy kérdésre válaszolni próbáltam, ahelyett, hoyg feltételezem, már sokszor fel lett étve és meg lett válaszolva.

2017. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Örök élet

2. Hatalom

3. Végtelen tudás

2020. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!