Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Négy nagytesű kutyát milyen...

Négy nagytesű kutyát milyen autóval/SUV-vel/pick-up-pal szállítanátok akár hosszabb, akár rövidebb távra, ha a két első üléssor már foglalt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha pickuppal viszed a nyomorultakat, nem mindegy hogy az utastér ülései foglaltak?

Különben hányszor kérdezed még meg ezt a kutyaszállítós dolgot?

2017. szept. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első ülésen nem utazhat kutya. A kutya árunak számít és rögzíteni kell úgy hogy ne tudjon a vezetőhöz csuszni vagy azt zavarni. Itthon nem büntetnek érte ha nincs a kutya bekötve de külföldön ezt szigorubban veszik.
2017. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőke: ezért kár volt megmukkannod, emberségből ótvaros egyes, leülhetsz, egy igazi szemét alak lehetsz. Százalékodból ítélve mindenki más is pontosan így gondolja! :D


Ketteske: senki sem ültet kutyát az első ülésre - de ahogy írtam a kérdésben - ÉN még a második sorba SEM.

2017. szept. 30. 10:44
 4/5 anonim válasza:
Kérdezőke akkor is rögzítened kell a kutyákat. Meg talán az arcodból is vissza kéne venni mer így nem csodálom ha két úléssort is elfoglalsz.
2017. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy zárt raktérben sem utazhat kutya...


Egy 9 személyes kisbuszt nézzél és ki kell venni az üléseket. Vagy kettő autót venni.


Én a kutyautánfutót hanyagolnám, főleg ha nincs semmi utánfutós tapasztataltod egy behintázás közben vagy akármi. Én könnyen beszélek C+E jogsival, de mezei ember inkább ne vigyen állatot utánfutón. A rakományt ha összetöröd ki nem szarja le, de a kutyát sajnálnám.

2017. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!