Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benzines láncfűrészt szeretnék...

Buvar8 kérdése:

Benzines láncfűrészt szeretnék vásárolni. Kb évi 30 - 40 q keményfa összekuglizásához. Melyik márkát ajánljátok? Több márkáról is ( Al-Ko, Mcculloch, Einhell, Stihl, Husqvarna) olvastam véleményeket. Érdekelne kinek melyik márkával mi a tapasztalata.

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Mtd35 van, kb ennyi fát szoktunk vágni vele, jól bírja motorikusan, igaz van hogy bezabált és nem indult, de egyszer, kétszer volt ilyen. Ennyi fát simán elbír, igaz a láncot gyakran kell élezni. Szerintem mivel olcsóbb a stihl, husqvarnánál amik jók nyilván, ekkora mennyiségnek megfelel.
2017. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jobban összetákolt kínai fűrésszel is megoldható ennyi mennyiség. Fuxtec vagy például Hyundai 52ccm ami nekem speciel nagyon bevált. Nem tudom hogy mennyi fát döntöttem és karikáztam fel, egy biztos hogy rengeteget. 2004-ben vásároltam ami a gyártási éve is. Éppen ma néztem meg mert most vágom a téli tüzifát.Főként kiszáradt dió és nyers akác. Láncot-lapot kellett eddig cserélni mert csak.. :-) , de a régi is jó tartalékba.
2017. okt. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!