Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki leírná lépésről lépésre...

Valaki leírná lépésről lépésre, hogy hogyan lehet megigényelni az erkölcsi bizonyítványt online?

Figyelt kérdés

Mármint megvan addig, hogy fel kell menni a weboldalra és bejelentkezni, csak ott nem tudok navigálódni...

Telefonról tudnám jelenleg csak megigényelni (sürgősen kellene), és persze a kedves kék szolgáltató mobilinternete se működik a környéken normálisan, ezért kellene a lehető legegyszerűbb úton...előre is köszönöm szépen és ezer hála!



2017. okt. 3. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell hozzá lennie Ügyfélkapus regisztrációdnak, anélkül nem megy.
2017. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, mert most próbálom.


Állítólag itt lehetne kérni:


[link]


Rákattintok az igénylésre, aztán arra, hogy ügyfélkapus azonosítással léphessek be. Beírom az ügyfélkapus felhasználónevemet és jelszavamat, ami egyébként az Ügyfélkapunk működik, leellenőriztem. Itt viszont ezt a választ dobja vissza:


"Sikertelen bejelentkezés!

Hibakód: nincs, Esemény ideje: 2017-10-04 22:05:12

Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal: "


És ennyi...

2017. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ma végre már sikerült belépni és elküldeni a kérelmet. A fenti linket használtam ugyanúgy.
2017. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!