Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Siesta kályha vélemények? Úgy...

Siesta kályha vélemények? Úgy működik kb, mint egy tűzhely ( mármint nincs kivezetve az égésterméke, ugyanabban a helyiségben marad)

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy ilyen megvételén. Csak kérdezném: kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Igazából egy kis langyos levegőt szeretnék elérni vele.

2017. okt. 6. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet.

Próbáltuk, de nagyon hamar elveszi az összes levegőt.

2017. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egy kis langyos levegőre teljesen jó. Nekem bevált, vagy azzal fűtök per pillanat, vagy villannyal. Inkább azzal. Nem egy 9 nm2-es hálószobába találták ki, az biztos. Nekem a nappalimban van, onnan nyílik minden helység, szóval mozog a levegő, és egyesen égetem. Szerintem nem is szabadna max. fokozaton. Inkább égjen egyesen, de akkor tud órákig, egyenletesen és sokáig melegít. Aki 30 fokot akar, az meg vegyen kandallót. Az is jó!
2018. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is a nappaliba akartam. H azért ne legyen olyan nagyon hideg. Szobában van konvektor, csak nappaliban gond a fűtés.


Azért kérdeztem, mert érzékelőm nincs, és megfulladni se szeretnék- sok olyat olvasni, h megfulladtak ilyen fűtés mellett

2018. nov. 9. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán megfulladhatsz - éjszakára semmiképpen ne hagyd. Mindig legyen ébren, aki ott van.
2018. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!