Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó a szilikon vizipipa...

Dumph98 kérdése:

Miért jó a szilikon vizipipa dohány tölcsér?

Figyelt kérdés

Mostanában lettem figyelmes, hogy vannak szilikonos dohánytölcsérek és ahol nézegettem jó értékelést kaptak. Néztem ebayon és itthoni nagyobb vp webáruházakban is. Sok kérdés merült fel bennem ezzel kapcsolatosan:


-miért jó ez?

-mivel előnyösebb, mint például egy kerámia és miért rosszabb?

-a hő hatására nem jönnek ki belöle rám káros anyagok amit pipázás közben szépen letüdőzök?

-nem veszi át az ízét a dohányoknak, köveknek, pasztáknak egy idő után a szilikonnak hála?


Az értelmes válaszokért nagyon hálás lennék! Pls világosítsatok fel ezekkel kapcsolatosan! :)



#vízipipa #Vortex #Hookah #phunnel #szilikon dohánytölcsér #dohány tartó
2017. okt. 6. 18:38
 1/1 anonim válasza:

Nekem volt, vannak jó meg rossz tulajdonságai is, nem olyan rossz, használható de én jobban preferálom a kerámiát. Előny, hogy pl ha leejted a járólapra nem törik össze, és a járólap sem reped meg. Viszont a tömésnél, pontosabban a fóliázásnál sokkal nehezebb ráfeszíteni, mivel eldeformálódik(ha használsz hozzá való szénkozolt ez elvileg nem jelent gondot).

Jön hatására nem válik ki belőle semmi káros, ízeket se nagyon veszi át, akárcsak a szilikon sütő forma. De hő hatására el tud gyengülni az anyag stb, aztán egyre inkább átveszi az ízeket és nehéz tisztítani

2019. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!