Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írjak még neki? Többi lent

AnonimusB. kérdése:

Írjak még neki? Többi lent

Figyelt kérdés
Múltkor bejelölt egy fiú, idén végzett az egyetemmel, egy évvel idősebb nálam. Egy napig beszeltünk, és tényleg a beszédéből az volt kivehető, hogy nagyon akar ismerkedni, de másnap már nem írt vissza, és én sem írtam neki, mert nem akartam leégetni magam. Viszont nem tudom miért de azóta minden nap miatta izgulok, reggel mindig az az első gondolatom, hogy vajon írt-e? Szóval nagyon nem hagy nyugodni. Pedig csak ismerkedni szeretnék. Szerintetek ha ráírnék az nagyon ciki lenne? Vagy hagyjam a fenébe és lépjek tovább?

2017. okt. 8. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
max 1x irnek neki, es ha felveszi a fonalat, akkor meg lehet valami, de biztos nem eroltetnem.
2017. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!