Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ötletetek arra, hogy...

Van ötletetek arra, hogy hogyan legyen több követőm instagramon?

Figyelt kérdés
Hiába a jo minőségű (szerintem) jó kép. Valamiért még sem elég jó.:/

2017. okt. 12. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Postold ki a feneked.
2017. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2*Sü ***** válasza:

Mi köze a kép minőségének (jóságának) a követők számához? Van persze valamilyen szintű kapcsolat, de ha nem vagy híres ember, és nem valami nagyon tematikus dolgot csinálsz, amihez mondjuk kapcsolódnak más közösségi felületek – Facebook, Youtube csatorna – akkor javarészt az ismerőseid fognak követni. Ha kevés ismerősöd vagy, ha kevés ismerősöd használja az Instagramot, vagy ugyan használja, de nem követ senkit, vagy nem követ magánszemélyeket, akkor alacsony lesz a követők száma.


Neked azt a kérdést kell feltenned, hogy a képeidnek a jelenlegi követőiddel való megosztása megéri-e azt az időt, energiát, amit az Instagramra szánsz. Ha nem, akkor hagyd a fenébe az Instagramot. Ha igen, akkor örülj, hogy megoszthattad a képeket azokkal, akik követnek.


Nota bene nem használom az Instagramot. Különösebben nem is látom értelmét. Ott a Facebook, ott van rajta kvázi az összes ismerősöm. Ha egy képet meg akarok osztani velük, oda töltöm fel. Hogy aztán ki nézi, ki nem, kinek tetszik, kinek nem, az nem az én problémám. Mondjuk tényleg csak akkor töltök fel képet, ha úgy gondolom, az érdekel valakit, ha valami speciális helyen vagyok, ha a kép vicces, érdekes, tanulságos, vagy – szökőévben egyszer – úgy gondolom, hogy különösen jól sikerült fotó, és van egy morzsányi művészi értéke.


A követők számán versenyezni hülyeség. Azért, mert ez egy olyan verseny, aminek a győztese nem nyer semmit. Nem lesz tőle okosabb, szebb, gazdagabb, egészségesebb, stb…

2017. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van! Én megfigyeltem, hogy akit 500 ember követ, az 1000 embert bekövetett. Tehàt a fele jó néven vette, és visszanyomta. Úgyhogy kövess be rengeteg embert, és visszaadja egy része!
2017. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2*Sü ***** válasza:
#3: Bizonyára működik ez is. Csak nem sok értelme van. Bejelölsz 20 000 embert követésre, és mondjuk 5000 visszajelöl téged. Lesz 5000 követőd… Papíron… Mert hogy ebből az 5000 emberből a többség soha az életben nem fogja megnézni egyetlen képedet sem, nem fogja sem jónak, sem rossznak tartani. Akkor már egyszerűbb, ha csinálsz egy screenshotot, és Photoshoppal átírod a követők számát. Annak sincs kevesebb értelme, sem kevesebb tartalma.
2017. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!