Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keringőnél ciki ha a lány...

Keringőnél ciki ha a lány magasabb nálam?

Figyelt kérdés
2 év múlva keringő, de láttam a végzősöket gyakorolni és erősen elkezdtem gondolkodni. Van egy nagyon nagyon jó és közeli lány barátom akivel nagyon szeretnék majd táncolni, de magasabb nálam :|. Én 170 centi vagyok ő pedig majdnem 180 (vagy annyi) magassarkúban. Szeretnék vele táncolni, de mivel magasabb nálam ezért érdekesen néznénk ki. Viszont ha nem kérem fel táncolni, mint egyik legjobb barátja akkor lehet hogy megharagszik és rip barátság, vagy egy elég kényelmetlen barátság lép fel :|. Valami tipp?

2017. okt. 12. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Kérd fel. Ne ezen múljon a barátság, ennyit megér!
2017. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Normalis lany keringonel nem hord magassarkut, mert eleg nehez benne tancolni, plane hogy a szalagavatok hiresek arrol hogy mar felig bebasznak az emberek az oltozoben

Eleg ciki ha valaki elesik ott a szinpadon tobb szaz ember elott

2017. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Szoval ugy gondolom csak par centivel lenne magasabb nalad, ami nem olyan para
2017. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!