Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gokart mennyire veszélyes?

A gokart mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Mert ki szeretném próbálni. Régi álmom válna valóra. De előbb megszeretnék bizonyosodni róla hogy veszélyes-e vagy sem mert azt olvastam az adott oldalon hogy a futam előtt felelősségi nyilatkozatot kell kitölteni. Erre egész pontosan miért van szükség ?
2017. okt. 12. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Veszélyes az is, hogy az utcán sétálsz, mert simán rád dőlhet egy egész homlokzat. Vagy evés közben is félre tudsz úgy nyelni, hogy vége a dalnak. Ezek után nem mész ki az utcára, és többé nem eszel semmit? Ugye, hogy nem:)

Még a 8-10 éves gyerekek is gokartozhatnak, nem kell tőle parázni. Adnak bukót, aztán már hajthatod is, nem fogsz belehalni:)

2017. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ideális esetben minden okés. Haláleset csak nagyon komoly versenyeken fordul elő, nagyon ritkán. Csonttörés szintén ritkán, de benne van a pakliban. Előfordulhat borulás, de általában nem kölcsönzős gokartokkal, hanem komoly versenyeken.


A nyilatkozattal a kölcsönzők magukat védik, mert ha egy hülye beleül, és teligázzal falnak megy, az jó esetben is fájni fog neki. A lapot kitöltve őket nem terheli felelősség. De egyébként ideális esetben amint már említettem, biztonságos, érdemes kipróbálni.

2017. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kölcsönzős gokartban még ha akarnál se tudnál felborulni, ugyanis egyrészt nagyon alacsonyan van a súlypont, másrészt a bérgokartpályák kialakítása nem teszi lehetővé. A kecskeméti pályán a hosszú egyenes miatt el lehet érni szerintem egy jó 80-90km/h-t, de van fékpedál a gokarton.
2018. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ó, dehogynem lehet bérgokarttal felborulni :) Most versenyeken szerelek, de régen kölcsönzőben dolgoztam, és bár ritkán, de előfordult borulás. 3 év alatt talán 2x
2018. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!