Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg meghal Kaneki a tokyo...

Tényleg meghal Kaneki a tokyo ghoul 3. évadában?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
R.I.P
2017. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2017. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja, Hide is meghalt az anime verzióban...
2017. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nem lettem okosabb :) én csak gondolom h kacsa a hír és nem hal meg hiszen ő a főszereplő 🙄
2017. okt. 17. 10:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3. voltam, a helyzet az, hogy a tg:re mangában (még) nem halt meg így valószínűleg a tg:re animében sem fog. Amúgy sem hiszem, hogy sokáig eljutnának a történetben.

Csak tudod már az első kettő évad is (főleg a 2.) nagyon eltér az eredeti műtől, úgyhogy mi manga olvasók így is tanácstalanul állunk az adaptáció előtt, hogy mégis ezt hogy fogják összerakni rendes 2. évad nélkül... így lehet változtatni fognak a tg:re-ben is sok mindent, ezért nem tudni meghal-e a 3. évad végén ezek után :D

2017. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Elolvastam a tokyo ghoul:Re mangát és hidd el nem fog meghalni.


SPOILER!!! Ne olvasd tovább, ha nem vagy rá kíváncsi!!



A manga végén Kaneki lesz az "egyszemű király" ú.n. a "ghoulok királya". Egy szervezet vezető lesz akiknek az lesz a céljuk, hogy egy békés világot hozzanak létre. Amiben a ghoulok és az emberek együtt élnek (vagy vmi ilyesmi).

2017. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😄😄😄
2017. okt. 26. 19:12
 9/10 anonim válasza:
Nem hal meg! SPOILER:Kaneki-nek átszurták a szemét és a CCG kitörölte az emélkezetét és az lett a neve hogy Sasaki és Sasaki CCG lesz elsőnek nem akar tudni a múltjáról de utána már igen és Kaneki a fejében fog hozzá szólni úgy mint mikkor Kaneki-hez szólt Rize és a következző részekben egyre jobban fog feketedni a haja ami azt jelenti hogy nem sokárá vissza jön Kaneki és a végén vissza is fog jönni de még álcáza magát hogy Sasaki de már gyanítják hogy nem Sasaki az hanem Kaneki és a 4évad előzetesében az volt hogy Kaneki és aki átszúrta a szemét (bocsi elfelejtetem a nevét) fognak harcolni.
2018. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 GPat 2004 válasza:
Nem
2018. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!