Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha külföldről rendelek valamit...

Ha külföldről rendelek valamit (mondjuk ebayről vagy amazonról) akkor a termék dobozán fel szokták tüntetni annak árát?

Figyelt kérdés
Csak mert nem akarom, hogy itthon bárki megtudja, hogy mennyibe került a dolog amit rendeltem. Ha valaki más venné át, az nem lenne jó. És külföldi rendelésnél sajna nem lehet postán maradónak sem kérni a csomagot.

2017. okt. 17. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ráírják, része a címkének amin rajta vannak a kézbesítési adatok. Esetleg megkérheted hogy írjanak rá kamu adatot, de azzal meg a vámeljárás esélyét növeled, mikor látják hogy nagyobb értékre becsült tartalmat direkt ajándéknak vagy kicsinek állítanak be (ettől függetlenül elektronikus eszköz esetén szinte garantált hogy lesz vámeljárás, akármit ír a címke).
2017. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Határozott nem a válasz, de ez minden postai/futár csomagra igaz.

Belül viszont benne lesz a számla. Ha nem te bontod ki…

2017. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Számtalan terméket vásároltam már kintről. Utoljára tegnap vettem át csomagot.

Egyiken sem volt soha felüntetve az ár, de nyugodtan nyomjatok csak pirosat.

Gondolom adnak érte egy kis csokit. Más okát nem látom.

2017. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!