Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtam az egyik rokonomnak...

Írtam az egyik rokonomnak hogy Boldog Születésnapot kívánok! És nem köszönte meg pedig kiírta hogy látta a facebook-on. Nagyon rosszul esik nekem. Szerintetek is bunkó az ilyen? Aki erre nem ír vissza pedig látta, pláne a rokonom!

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem. Lehet, hogy éppen ráírt valaki, vagy megzavarták és végül kiment a fejéből. Vagy belefáradt a sok "köszönöm" írásába. Engem sokszor kifejezetten idegesít a sorozatos Boldog Születésnapot/Névnapot! és gyakran nem köszöntöm fel az ismerőseimet, mert egyszerűen nincs rá energiám, hogy folyton ilyesmit csináljak, hiszen nap mint nap küldhetne az ember jókívánságokat. Én inkább azt tartom fontosnak, hogy a közeli rokonokat, a szeretteimet, barátaimat személyesen köszöntsem. Ezen teljesen felesleges megsértődni, csak magadnak ártasz vele!
2017. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha ennyire fontos neked, akkor miért nem köszöntöd fel személyesen?


Egyébként szerintem a születésnapján van jobb dolga, mint hogy száz születésnapi üzenetre válaszoljon. Lehet éppen a családjával volt, aztán már nem akart foglalkozni vele, hogy leírjon annyi köszönömöt, mert ha neked megköszöni, akkor másoknak is meg kell. Én úgy vagyok vele, hogy akik fontosak, azok úgy is velem vannak, felhívnak, vagy legalább azt is megkérdezik, mi van velem, ezért nem szoktam állandóan köszönömöket írni. :D

2017. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!