Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interneten hol találom ezeknek...

Interneten hol találom ezeknek a zenéknek a gitár tabot?

Figyelt kérdés
Linkin Park -tól: Roads Untervaled és Cseh Tamástól: a Csönded vagyok!
2017. okt. 20. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Külföldi dalokhoz nagyon jó, ugyanígy a songsterr is. Mindkettőre a felhasználók töltik fel a tabokat, így elég pontatlanok tudnak lenni.

gitartab.hu a magyar dalok legnagyobb gyűjteménye, ennek is ugyanaz a baja, mint az előző kettőnek. gitartabkeszites.hu itt azért pontosabbak a tabok, megrendelésre kottáznak pénzért, én nem nagyon találtam pontatlan tabot az oldalon.

chordify.com ide feltöltesz egy zenét, vagy bemásolod a youtube/deezer linkjét, és kiírja, hogy milyen akkordokat tartalmaz. Pontatlan és gyakran elcsúszik, de jó támpont tud lenni.

Rákeresel youtubeon a zenének egy gitár feldolgozására és "lelesed", hogy a feltöltő mit csinál és utánzod.

2017. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!