Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiküszöbölni...

Hogyan tudnám kiküszöbölni hogy ez a hegesztő ne csapja le a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Van egy valószínűleg házilag készített elektródás hegesztőm. Kipróbáltam, működik-e. Működik, de 10 ki-be kapcsolásból egyszer-kétszer lecsapja a biztosítékot. Nem igazán értek a hegesztőkhöz, de annyit el tudok mondani, hogy lényegében egy bazinagy transzfomátor az egész, és ki-be kapcsolón kívül nem nagyon van rajta más. Ha esetleg kellene kép akkor készíthetek de nem hiszem hogy szükséges. Szóval a probléma hogy le szokta csapni a biztosítékot. Nem terveztem/tervezek hegesztőt venni, csak rátaláltam és örülnék neki hogyha tudnám használni. Hogyan lehetne ezt megoldani?

2017. okt. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki-be kapcsolás alatt mit értesz? Azt, hogy a rajta található kapcsolót használod?
2017. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. okt. 20. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Az akkor régen rossz. Annak annyit kellene csinálnia, hogy ráadja az áramot magára a trafóra, de mivel bekapcsolás közben nincs terhelve, ezért nem szabadna mérhető áramnak folynia, így lecsapnia a biztosítékot sem. Szét kellene szedni és megnézni, hogy mi okozza.
2017. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. okt. 20. 18:53
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ugyan ez a bajom csak annyi különbséggel hogy, a heggesztő tiszta új.El vittem egy barátomhoz próbára gond nélkül el vitte a heggesztő az 5 ös elektródát is nálam meg be dugom be kapcsolom és le csapja az a fő kapcsolót ami 40 amperos. A heggesztő tipusa Geko BX-325C
márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!