Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpoposok! Van valaki köztetek...

Kpoposok! Van valaki köztetek aki szereti a kpop yaoi fanfictionoket? (durvább, angst)

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy NamSeok (Namjoon és Hoseok)(BTS) fanfictiont, bár eléggé ritka páros, talán ezért is.. (angst, szóval nem fluff :D ) eléggé sötétre tervezem. Érdekelne valakit? Fiú vagyok, ezért természetesen névtelen szeretnék maradni, így facebookos csoportban nem igen osztanám meg. (wattpadon írnám)véleményre is kíváncsi lennék írás terén, mert ez az első.

2017. okt. 21. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekelne mert fiú vagy, egyébként nem szeretem a nagyon sötét hangulatú ficceket. De egy fiútól szívesen olvasnék yaoit. Nagyon érdekel mennyire más mint amit csajok írtak.
2017. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Rendben, te lány vagy? Eddig a prológust töltöttem fel (még egyenlőre elérhetetlen wattpadon) ha mást is érdekel, elérhetővé teszem.
2017. okt. 21. 11:30
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, lány vagyok. És érdekelne :)
2017. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és engem is érdekelne.^^
2017. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kis ideig elérhető, még dolgozom rajta, természetesen ez még csak a felvezetés. Egyébként a yaoi inkább csajos dolog, úgyhogy nem tudom, ők miképp szokták ezt :D

2017. okt. 21. 16:18
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van ezzel a yaoi csajos dologgal bajom. Nagyon sokan nem tudnak pasi karaktert írni, olyanok mintha a tökös csajok lennének már bocs.
2017. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Úgyhogy nagyon kiváncsi vagyok egy pasi írására.
2017. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
igen, néha túl érzelmesre veszik a figurát :D
2017. okt. 21. 16:42
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem az érzelmességgel van bajom, hanem hogy úgy viselkednek a szereplők mint a lányok. Nem mondom hogy a fiúk nem sírnak, mert ez baromság. De nem sirdogálás a reakciójuk mindenre, pláne nyilvánosan nem. Ha egy pasi- férfi nyilvánosan sír, akkor ott már nagyon komolyan fáj valami belül... Meg aztán nehéz azt elhinnem hogy úgy szendéskednek mint egy lány, Annyit problémáznak mindenen mint a csajok.
2017. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
hát ez így van, pontosan erre értettem az "érzelmes" dolgot. Egy srác pedig minden, csak nem szende (oké akadnak kivételek mindenhol) a sírás meg egyenesen túlzás
2017. okt. 21. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!