Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen soknak/gáznak számít?

16 évesen soknak/gáznak számít?

Figyelt kérdés

Nem rég lettem 16 és már 5 sráccal csókolóztam (egyikkel kapcsolatom is volt, kettővel meg alakulgatott de végül nem lett semmi), ebből 3 srác fogdosott (melltartó nélkül is): egyikkel kapcsolaton belül, másik kettővel csak szimplán működött a kémia, és ebből az egyiket lesz.ptam... (kapcsolaton kívül).

Egyik barátom azt mondta ne izguljak ilyesmi miatt mert mindenkinek kell egy kis kaland de mégis soknak érzem, pedig r.bancnak egyáltalán nem nevezném magam, szó sincs arról hogy bárki megkaphat. Na és mindez kicsit kevesebb mint másfél év leforgása alatt történt.


2017. okt. 21. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem hangoztatod akkor nincs vele baj (vannak ismerőseim akik konkrétan mindenkinek elmesélik). Fiatal vagy és tapasztalatot szerzel. Ez még szerintem belefér.
2017. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugy eled a szexualis eleted ahogy neked jo. Ne engedd hogy barki kihayznaljon kb ennyi. De tenyleg ne beszelj rola feleslegesen senkinek.
2017. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!