Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » League of legends játékban ha...

Márk aki kérdez :) kérdése:

League of legends játékban ha kidob egy használati feltételek fület mit csináljak végigolvastam de van egy olyan rész, hogy karakter törlése és nemtudom, hogy elfogadjam e, de ha elutasítom akkor nem tudok játszani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 11:38
 1/3 anonim válasza:
Messengeren küld el egy lolos infózseni barátodnak a videót, h mi a pokolról beszélsz és segít, vagy priviben add meg nekem a fb neved, bár nem vagyok zseni. Vagy már sikerült?
2017. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el, mindenki elfogadja aki játszik. Amúgy mi az, hogy "karakter törlése"? így semmit nem fogtál fel a szövegből csak ezt a két szót? Csak úgy nem fogják törölni a karidat ember :D Csak ha baromira toxic vagy.
2017. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
(#1.) Ja értem, ne parázz csak akkor törlik, ha hackelsz vagy minden ellenére toxic vagy ahogy mondta az ellöttem lévő. Ha 18+ v személysértő neved van akkor meg megváltoztatják, van humora a Riotnak pl.: FuckMe-ről SurpriseActions-ra vagy BlackHater-ről FlowerLover-re. Te meg bármikor megváltoztathatod IP-vel csak sokba lesz. c:
2017. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!