Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen pletyka volt a T-arával...

Milyen pletyka volt a T-arával kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Egy blogon olvastam hogy Kínában és Japánban is hatalmas sikereket értek el, ám Dél-Koreában egy pletyka miatt kevésbé a közönség kedvenceik.

Válaszodat előre köszönöm



#zene #Korea #K-pop #T-ara #Soyeon #qri #hyomin #jiyeon #eunjung #boram
2017. okt. 21. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

El kell mondjam, hogy kicsit elmosolyogtam magam mikor olvastam a kérdésed. :)

Ha jól sejtem vagy egy magyar nyelvű oldalon olvastad, vagy csak félreértelmezted. :)

Dél-Koreában a T-ARA a BPBP-pel, nagyon jó kezdést ért el. A másik 2 legnagyobb sikert elérő számuk, a hagyományos, retro, "diszkókorszakos" számok, a Roly Poly (Copacabana verzió nagyobb siker lett), valamint a Lovey-Dovey.

A koreai bandák alap esetben minden környező országban kiadják az albumokat, függetlenül a nyelvtől.

A Jewelry Box, illetve a Treasure Box volt az első két japán albumuk, ami egész szép sikereket ért el szinte mindenhol. A 3. japán albumuk címe pedig Gossip Girls (Pletykás Lányok), de szokták csak Gossip-ként (pletyka) is emlegetni. :)

Valószínűleg ezt értelmezhetted félre, ugyanis a Gossip Girls album kifejezetten egy a japánoknak megfelelő stílusúra készített album, aminek a kínai sikere csak plusz meglepetés. A cikk/hír amit olvastál, az szinte 100%, hogy erre az albumra vonatkozott csak, aminek az eladásai Dél-Koreában meglehetősen alacsony számot értek el!

2017. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én olyasmit tudok, hogy az egyik tagot zaklatták, kiközösítették a többiek, és ebből volt valami nagy balhé pár éve. Erre gondoltál?
2017. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért koppantak nagyot Koreában mert volt egy tag (Hwayoung) aki később csatlakozott a csapathoz és igazából ő miatta volt a T-arának a magy zuhanása is mivel mindent úgy állított be a média is és a fanjaik is hogy a többi lány zaklatta Hwayoungot amikor asszem tavaly kijött valahol egy leleplező cikk amiben screenshotokkal bizonyította az egyik volt tag hogy igazából Hwayoung volt az aki a többiekkel szemét volt (mellesleg meg is tehette mert az apjának hatalmas ereje van és tudta hogy vele nem lehet úgy szórakozni mert abból a többiek jöttek volna ki rosszul)
2017. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)


Hwayoung a csaj meve csak rosszat írtam mert rossz névre emlékeztem

2017. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!