Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GKI vizsgán ha nem tudom...

GKI vizsgán ha nem tudom megcsinálni az esettanulmányt azonnal megbukok?

Figyelt kérdés
Nem tudom ilyennek kell-e lennie de a gyakorló feladatokban ro.hadt bonyolult számítási feladatok vannak az esettanulmányoknál, meg ilyen hogy "tengerentúli fuvarozás díjának kiszámolása", meg hasonlók ha valaki tud segítsen mert egyáltalán nem értem ezeket.

2017. okt. 24. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen feladat. Egyébként nálunk úgy volt, hogy az oktató körbejárt, és kiosztotta a vizyga megoldásait. Mindenki tudja, hogy vicc az egész. A vezetésen viszont van, aki megbukik.
2017. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
néztem neten is ilyeneket mindenhol szöveges kérdések voltak amikre megkellett írni a választ. Nekem meg szinte a relativitás elméletet kéne tudnom, szóval...
2017. okt. 24. 11:07
 3/7 A kérdező kommentje:
meg ilyeneket hol kell számolnia egy sofőrnek amiket tőlem kérdeznek? ha van ilyen akkor vele szeretnék találkozni :))
2017. okt. 24. 11:08
 4/7 zoottti válasza:
kb tudod a gépjármű fogysztása, auto pálya dijak fent vannak neten, vagy keresel dijmenetes utakat, ennyit jelent nem bonyolult, dijjakat általába tudják a fuvar szervezök, de ha maszek melozol, nincsen pénze megfizetni a fuvar szervezö, neked kell utána nézni.
2018. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már sikerült a vizsgám, immáron kb. 4 hónapja
2018. ápr. 1. 14:46
 6/7 A kérdező kommentje:
:))
2018. ápr. 1. 14:46
 7/7 Firebird83 válasza:
Gratulálok a vizsgához!Tudnál részletesen mesélni milyen volt a forgalmi vizsgád és mennyibe került a Gki?
2019. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!