Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok Angliában kisebb...

Laila Qassam kérdése:

Hol tudok Angliában kisebb papírpénzt nagyobb cimletre cserélni ingyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10- 20 fontosat 50 fontosra
2017. okt. 25. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Az 50 fontos már rég nincs forgalomban, de azt hiszem soha nem is volt nagyon. Egyszer fogtam a kezemben 50 fontost, azt is Magyarban szereztem, mikor beváltottam a magyar pénzem fontra a kiköltözésem előtt....10 évvel ez előtt. Azóta se láttam egyet se, pár éve meg bevonták őket.
2017. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, esetleg bankokban próbálkozhatsz...

Első válaszoló: a régi £50 bankjegyeket vonták be, van helyette új. Egyébként az elmúlt 13 évben összesen én is talán egyszer ha fogtam a kezemben. Legtöbb helyen nem szeretik, sőt nem is nagyon fogadják el.

2017. okt. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem gyakori az 50 £ is. Legutóbb otthon Magyarországon Mikor váltottam akkor adtak. Az automaták mindig 20as címletek én adják ki az összeget. Az 50 £ ost eddig mindenhol elfogadták. Viszont én nem szeretem a 20-10£ ost mert sok van belőle és nem fér a tarcamba. Azt hiszem akkor inkább befektetem valamibe. Amíg le nem esik megjobban a £.
2017. okt. 27. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Igazából lehet, hogy velem van a gond, de nálam mindig van kb. 10 font készpénz, és mindenhol a bankkártyámmal fizetek.
2017. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csupán halkan közlöm, hogy van £50 bankjegy forgalomban is, csupán pár éve lecserélték a régit újra. (mint a £5-£10-os bankjegyeket).

Egyébként bankban.

2018. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!