Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letoltottem a telefonomra egy...

Letoltottem a telefonomra egy feliratos filmet minden szuper indul a film de felirat nincs rajta. Mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 21:35
 1/3 2*Sü ***** válasza:

Ennyi információból mit is lehetne mondani… Állítsd be, hogy legyen felirat.


Nem tudjuk milyen telefonod van, azon milyen rendszer fut. (iPhone, Android 5.0, Android 7.0, esetleg Windows Phone alapú telefon?)

Nem tudjuk milyen programmal játszod le a videót. (VLC, MX Player, KMPlayer?)

Nem tudjuk milyen típusú a feliratfájl, egyáltalán beégetett, vagy külső feliratról van szó. (MKV-be csomagolt felirat, SRT, SUB, USF, ASS?)

2017. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
S6 edge telom van es eleve ugy toltottem le a filmet hogy feliratos. Hiaba allitom be rajta hogy legyen nem jo. Mar letoltottem hozza minden lehetseges alkalmazast.
2017. okt. 27. 07:50
 3/3 BAT211 válasza:

Film feliratozások letöltése mobiltelefonra, táblagépre. www.opensubtitles.org/hu -ra bemásolni a film címét, kiválasztani a nyelvet és megnyomni a kereső gombot. Ajánlatos a Firefox böngészőt használni.

A filmek magyar nyelvű filmfeliratát innét lehet letölteni. Feliratozás letöltött filmhez. Megnyitja ezt az oldalt, a filmplakát felett lévő kék szinü ,,film címe felirat magyar"

írásra kattint.Különböző gépeken más-más beállításban jeleníti meg az ablakot. Meg kell találni, hogy hova kell kattintani ahhoz hogy letöltse a Zip filet. A kinyíló ablakot lementi. A Zip fájlot kibontja. A benne található ,, film címe magyar felirat srt" a feliratozás. Én a tárolóban külön helyen a film címe alatt a filmmel együtt tárolom. A filmet olyan lejátszón kell elindítani ahol a feliratozás ki-be kapcsolható. Mobilon alsó sor jobb oldalon a CC feliratos gomb, a hangszóró mellett. Én MX player-t telepítettem. A videó elindítása után, erre a CC gombra kattint. Kis ablak nyílik ki felette.Onnét be kell lépni a gép tárolójába és az előbb lementett kicsomagolt ,,film címe magyar felirat srt " feliratozásra kattintani. A képernyőn azonnal megjelenik a magyarnyelvű felirat. A következő alkalommal a film inditása után csak be kell kapcsolni a feliratozást, nem kell többé keresgélni. Ha a letöltendő film nem égetett feliratos, akkor a mobil feliratozás nélkül tölti le. A feliratozást innét, a film címével megegyező feliratozás címet választani és letölteni. Ha a feliratozás címe nem teljesen egyező, előfordul hogy a hang és a felirat nem fut szinkronban. Jó filmnézést kívánok!

2018. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!